registrace
Registrace

Díky registraci získáte možnost zakládat firmy a další výhody...

Home - Konference, veletrhy... - CHILLVENTA NORIMBERK 2016

CHILLVENTA NORIMBERK 2016

CHILLVENTA NORIMBERK 2016

Informace o veletrhu Chillventa 2016 v Norimberku

 

Chillventa – přípravy v plném proudu

Od 11. do 13. října 2016 bude norimberskému veletržnímu centru opět patřit chlazení a klimatizaci. V tyto dny otevře své brány mezinárodní odborný veletrh CHILLVENTA zaměřený na chladicí a klimatizační techniku a tepelná čerpadla. Půl roku před výstavou registruje pořadatel již 730 přihlášek, z toho 14 z České republiky.
Nábor vystavovatelů stále pokračuje. Máte-li zájem představit Vaše výrobky mezinárodnímu publiku, tak je veletrh Chillventa tím správným místem.
Veletrh má za sebou úspěšnou růstovou kariéru, ve dvouletém turnusu se na podzim do Norimberku pravidelně sjíždí odborníci z oborů chladicí, izolační a klimatizační techniky, vzduchotechniky, techniky tepelných čerpadel a v neposlední řadě techniky měření, řízení a regulace. Minulého ročníku se zúčastnilo 983 firem a navštívilo jej 31 000 odborných návštěvníků.

Firmy, které by měly zájem se veletrhu Chillventa 2016 aktivně zúčastnit, mají stále možnost zasílat své přihlášky. Přihláškovou dokumentaci, informace k veletrhu, kalkulaci účasti atd. získáte u výhradního zastoupení v ČR. V případě zájmu neváhejte kontaktovat: PROveletrhy s.r.o. - Oficiální zastoupení NürnbergMesse pro Českou republiku, Ing. Naděžda Lichte, Tel.: 775 66 35 48, info@proveletrhy.cz, www.proveletrhy.cz, www.chillventa.de.