registrace
Registrace

Díky registraci získáte možnost zakládat firmy a další výhody...

Home - Aktuality - CHILLVENTA 2020

CHILLVENTA 2020

CHILLVENTA 2020

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA DOTACE NA ÚČAST!

Vážení členové,

dovolte, abychom Vás informovali, že na základě doporučení našeho svazu je mezinárodní veletrh CHILLVENTA, který se koná 13. - 15. října 2020 v Norimberku, zařazen do oficiálních účastí Ministerstva průmyslu a obchodu (MPO ČR), do kategorie C.

Každá vystavující firma si může požádat o refundaci nákladů za základní výstavní plochu ve společné nebo samostatné expozici o rozměrech max. 10 m2 a za zápis do katalogu. Dále připívá MPO ČR na zajištění základní elektřiny do 3 kW.

Detaily ohledně oficiálních účastí naleznete na stránkách MPO ČR: https://www.mpo.cz/cz/zahranicni-obchod/podpora-exportu/vystavy-veletrhy/

Pod záštitou SCHKT organizujeme na veletrhu CHILLVENTA společný stánek. Podle velikosti plochy, kterou si firma na společné expozici objedná, se pohybují náklady pro firmu od ca 42 000 Kč (9 qm) do 66 000 Kč (12 qm).

Podrobnou kalkulaci Vám rádi zašleme na vyžádání. Zájemce prosíme o zpětnou vazbu obratem.

 V případě zájmu čerpat podporu MPO je nutno poslat vyplněnou přihlášku (viz příloha) mailem,  poté poštou. Kontaktní osobou je pan Janecký janecky@mpo.cz.

 Případné dotazy k veletrhu CHILLVENTA a ke společné expozici můžete směřovat na výhradní zastoupení veletržní společnosti NürnbergMesse v ČR, na paní Naďu Lichte: Lichte@proveletrhy.cz, tel.: 775 663 548. 

Těšíme se na Vaši účast na veletrhu CHILLVENTA.

Soubory